Consultatiebureau Bourgondische Laan Amstelveen

Lijst

Afbeelding

Contactgegevens

Bourgondischelaan 43 - 45
1181 DC Amstelveen
JGZAmstelveenBourgondischeLaan@ggd.amsterdam.nl

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 5964.

Heeft u een inhoudelijke vraag: chat met een jeugdverpleegkundige elke werkdag van 8.30- 17.00 of bel (020)5555964 dan wordt u binnen 24 uur teruggebeld.

Kaart

Team

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Op deze pagina ziet u welke artsen en verpleegkundigen op uw locatie werken. Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Vragen of opmerkingen voor ons team? Neem contact met ons op en vul hier het formulier in.

Medewerkers

Sabine Schrauwers
CB assistente
E : sschrauwers@ggd.amsterdam.nl

Pauline van Schaik
CB assistente
E : pvschaik@ggd.amsterdam.nl

Therese van Kemenade
Jeugdverpleegkundige
T : 06-57886149
E : tkemenade@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di–do

Andrea van der Kieft
Jeugdverpleegkundige
T : 06-10669559
E : avdkieft@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe.o

Margreet Inen
Jeugdverpleegkundige
T : 06-53597423
E : minen@ggd.amsterdam.nl
W : di-do-vr

Marenne Budde
Jeugdarts
T : 06-12568766
E : mbudde@ggd.amsterdam.nl
W : ma-do-vr

Barry Oe
Jeugdarts
T : 06-23507096
E : boe@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-do-vr

Lennart van Zellem
Jeugdarts
T : 06-53470972
E : lvzellem@ggd.amsterdam.nl
W : di-woe-do-vr

Contact

Vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op

GroeiGids app