Zoeken in GGD Amsterdam
Pad tot huidige pagina
Verbergen
De GGD richt zich op alle inwoners van Amsterdam,­ Aalsmeer, Amstelveen, Diemen, Ouder-Amstel en Uithoorn.

Consultatiebureau Duizendblad Amstelveen

Lijst

Contactgegevens

Gezondheidscentrum Duizendblad
Kamillelaan 1 K (2e etage)
1187 ER Amstelveen

Nb! Kamillelaan staat nog niet in de navigatiesystemen!
Gebruik daarvoor Jasmijnlaan 33.

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 5964. Het direct stellen van inhoudelijke vragen aan de verpleegkundige is ook mogelijk via dit nummer, van 13.30 tot 16.30 uur.

www.duizenblad.nl

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Vragen of opmerkingen voor ons team? Neem contact met ons op en vul hier het formulier in.

Medewerkers

Dominique Bosman

Dominique Bosman
Jeugdarts KNMG
W: maandag t/m vrijdag
M: 06 10897157
dbosman@ggd.amsterdam.nl

Helen de Ruiter

Helen de Ruiter
Jeugdarts 0-4
W : ma, di, woe, vrij
mdruiter@ggd.amsterdam.nl

José Lentjes

José Lentjes
Jeugdarts 0-19
jlentjes@ggd.amsterdam.nl

Anouk Lucas

Anouk Lucas
Jeugdarts 0-19
alucas@ggd.amsterdam.nl

Barry Oe
Jeugdarts 0-19
boe@ggd.amsterdam.nl

Barbara Los

Barabara Los
Jeugdverpleegkundige 0-4
W : ma, di, woe
blos@ggd.amsterdam.nl

Petra Bartels

Petra Bartels
Jeugdverpleegkundige 0-4
W : di, woe, do
pbartels@ggd.amsterdam.nl

Thilou Reens

Thilou Reens
Sociaal Verpleegkundige JGZ 0-4
Interventie Verpleegkundige
Stevig Ouderschap
W: maandag t/m donderdag
M: 06 30491798
treens@ggd.amsterdam.nl

Sakia Hupkes

Saskia Hupkes
Jeugdarts 0-4
W: maandag- en woensdagochtend

Marianne Telgenhof

Marianne Telgenhof
Sociaal Verpleegkundige JGZ 0-4
Interventie Verpleegkundige Stevig Ouderschap
W: maandag, dinsdag en woensdag
M: 06 22574772
mtelgenhof@ggd.amsterdam.nl

Marissa Schlick

Marissa Schlick
Jeugdverpleegkundige 4-19
Werkdagen: ma - di - do
T: 06-23675659
mschlick@ggd.amsterdam.nl

Chrissy Willems

Chrissy Willems
Jeugdverpleegkundige
chwillems@ggd.amsterdam.nl

Natasja van Kessel
Consultatiebureau assistente
W: maandag t/ woensdag
nvkessel@ggd.amsterdam.nl