Consultatiebureau Kamillelaan Amstelveen

Lijst

Contactgegevens

Gezondheidscentrum Duizendblad
Kamillelaan 1 K (2e etage)
1187 ER Amstelveen
jgzamstelveenkamillelaan@ggd.amsterdam.nl

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 5964.

Heeft u een inhoudelijke vraag: chat met een jeugdverpleegkundige elke werkdag van 8.30- 17.00 of bel (020)5555964 dan wordt u binnen 24 uur teruggebeld.

Kaart

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Vragen of opmerkingen voor ons team? Neem contact met ons op en vul hier het formulier in.

Medewerkers

Natasja van Kessel
CB assistente
E : nvkessel@ggd.amsterdam.nl

Petra van Hulssen
CB assistente
E : pvhulssen@ggd.amsterdam.nl

Barabara Los
Jeugdverpleegkundige
T : 06-23532976
E : blos@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe

Petra Bartels
Jeugdverpleegkundige
T : 06-20202031
E : pebartels@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-do-vr

Thilou Reens
Jeugdverpleegkundige
T : 06-30491798
E : treens@ggd.amsterdam.nl
W: ma-di-woe-do-vr

Chrissy Willems
Jeugdverpleegkundige
T : 06-30331319
E : chwillems@ggd.amsterdam.nl
W : di-woe-do-vr

Noortje Franse
Jeugdverpleegkundige
T : 06-13347008
E : nfranse@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-do-vr

Monique Geurts
Jeugdverpleegkundige
T : 06-30072537
E : mgeurts@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-do-vr

Dominique Bosman
Jeugdarts
T : 06-10897157
E : dbosman@ggd.amsterdam.nl
W : ma-woe-do

Helen de Ruiter
Jeugdarts
T : 06-23523988
E : hdruiter@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-vr

Saskia Hupkes
Jeugdarts 
T : 06-20198621
E : shupkes@ggd.amsterdam.nl 
W: ma- en wo ochtend

Johanna Gorter
Jeugdarts
T : 0657888465
E : jgorter@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di.o-do

Lennart van Zellem
Jeugdarts
T : 06-53470971
E : lvzellem@ggd.amsterdam.nl
W : di-woe-do-vr