Zoeken in GGD Amsterdam
Pad tot huidige pagina
Verbergen
De GGD richt zich op alle inwoners van Amsterdam,­ Aalsmeer, Amstelveen, Diemen, Ouder-Amstel en Uithoorn.

Consultatiebureau Drie Kolommenplein Aalsmeer (ook voor Kudelstaart)

Lijst

Contactgegevens

Drie Kolommenplein 1E
1431 LA Aalsmeer

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 5964. Het direct stellen van inhoudelijke vragen aan de verpleegkundige is ook mogelijk via dit nummer, van 13.30 tot 16.30 uur.

Afbeelding

CB driekolemmenplein kaart

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Op deze pagina ziet u welke artsen en verpleegkundigen op uw locatie werken. Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Vragen of opmerkingen voor ons team? Neem contact met ons op en vul hier het formulier in.

Medewerkers

Willemien Boland

Willemien Boland 
Jeugdarts 0-19
W: ma, di, do, vrij 
T: 06 13389185
wboland@ggd.amsterdam.nl

Sakia Hupkes

Saskia Hupkes
Jeugdarts 0-4
W: maandag- en woensdagochtend
shupkes@ggd.amsterdam.nl

José Lentjes

José Lentjes
Jeugdarts 0-19
W : ma t/m do
T: 06-23449201
jlentjes@ggd.amsterdam.nl

Anouk Lucas

Anouk Lucas
Jeugdarts 4-23
W :  ma -di -do -vrij
T: 06-83629206
alucas@ggd.amsterdam.nl

Dagmar Burggraaf

Dagmar Burggraaf
Jeugdarts 0-4
W : ma - di - do - vrij
T: 06-83627724
daburggraaf@ggd.amsterdam.nl

Eline Schadee

Eline Schadee
Jeugdverpleegkundige 0-4
W : ma - di – do
T: 06-19299248
eschadee@ggd.amsterdam.nl

Herwi Schönthaler

Herwi Schönthaler
Jeugdverpleegkundige 4-19
W : ma - woe – do
T: 06-30321565
hschonthaler@ggd.amsterdam.nl

Gertruud Nap

Gertruud Nap
Jeugdverpleegkundige 4-19
W: ma, di, do
T: 06-13013716
gnap@ggd.amsterdam.nl

Annemarie Leenders

Annemarie Leenders
Doktersassistent 4-19
W : ma - di - do
aleenders@ggd.amsterdam.nl

Mathilde Buijs

Mathilde Buijs
Doktersassistent 4-19
Werkdagen: di - do – vrij
mbuijs@ggd.amsterdam.nl

Contact

Vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op