Consultatiebureau De Brede Hoed Diemen

Contactgegevens

De Brede Hoed
D.J. den Hartoglaan 8
1111 ZC Diemen
JGZDeBredeHoed@ggd.amsterdam.nl

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 59 64.

Heeft u een inhoudelijke vraag: chat met een jeugdverpleegkundige elke werkdag van 8.30- 17.00 of bel (020)5555964 dan wordt u binnen 24 uur teruggebeld.

Kaart

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Vragen of opmerkingen voor ons team? Neem contact met ons op en vul hier het formulier in.

Medewerkers

Manon Klijn
CB assistente
E : mklijn@ggd.amsterdam.nl

Kim de Rooij
CB assistente
E : kderooij@ggd.amsterdam.nl

Lisa Luif
Jeugdverpleegkundige
T : 06-23775701
E : liluif@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-do-vr

Nadine Willard
Jeugdverpleegkundige
T : 06-10161768
E : nwillard@ggd.amsterdam.nl
W : di-woe-do

Henny van Emmerik
Jeugdverpleegkundige
T : 06-13328932
E : hvemmerik@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-do

Hasna Daafie
Jeugdverpleegkundige
E : hdaafie@ggd.amsterdam.nl

Eleonora de Nennie
Jeugdarts
T : 06-51474015
E : ednennie@ggd.amsterdam.nl
W : ma-woe-do

Amina Makran
Jeugdarts
T : 0610165242
E : amakran@ggd.amsterdam.nl
W : ma-di-woe-vr

GroeiGids app