Zoeken in GGD Amsterdam
Pad tot huidige pagina
Verbergen
De GGD richt zich op alle inwoners van Amsterdam,­ Aalsmeer, Amstelveen, Diemen, Ouder-Amstel en Uithoorn.

Schoolgezondheidszorg Amstelland en Diemen

Lijst

Algemeen

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor schoolgaande kinderen wordt deze zorg geleverd via de Schoolgezondheidszorg. De artsen en verpleegkundigen van de SGZ werken op school. Soms vinden afspraken ook plaats op de consultatiebureaus. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen, voorlichting en advies. Op deze pagina ziet u welke artsen en verpleegkundigen op de school van uw kind werken. Heeft u een opmerking of een vraag voor ons team? Neem contact met ons op.

Bekijk ook:

Jeugdgezondheidszorg 4-12 jaar
Jeugdgezondheidszorg 12-18 jaar

Artsen

Willemien Boland

Willemien Boland 
Jeugdarts 0-19
W: ma, di, do, vrij 
M: 06 13389185
wboland@ggd.amsterdam.nl

Dominique Bosman
Dominique Bosman

Jeugdarts KNMG
W: maandag t/m vrijdag
T: 020 555 5964
M: 06 10897157
dbosman@ggd.amsterdam.nl

Dagmar Burggraaf
Dagmar Burggraaf
Jeugdarts 0-4
Werkdagen:ma - di - do - vrij
T: 06-83627724
daburggraaf@ggd.amsterdam.nl

José Lentjes
José Lentjes
Jeugdarts 0-19
W : ma t/m do
T: 06-23449201
jlentjes@ggd.amsterdam.nl

Anouk Lucas
Anouk Lucas
Jeugdarts 4-23
W :  ma -di -do -vrij
T: 06-83629206
alucas@ggd.amsterdam.nl

Barry Oe
Jeugdarts 0-19
W: maandag t/m vrijdag
M: 06 23507096

Isabelle Otten

Isabelle Otten
Jeugdarts 4-12
iotten@ggd.amsterdam.nl

Barry Oe
Jeugdarts 0-19
W: maandag t/m vrijdag
M: 06 23507096
boe@ggd.amsterdam.nl

Verpleegkundigen

Karen de Boer

Karen de Boer
Jeugdverpleegkundige 4-12
Werk : di, do, vr
T: 020 555 5985
kadboer@ggd.amsterdam.nl

Yvonne Helsloot

Yvonne Helsloot
Jeugdverpleegkundige 4-19
Werk : ma, di, wo, do
T: 06-22243523
yhelsloot@ggd.amsterdam.nl

Malon Luttik

Malon Luttik
Jeugdverpleegkundige 4-12
Werk: ma t/m vrij
T: 06-10013356
mluttik@ggd.amsterdam.nl

Gertruud Nap

Gertruud Nap
Jeugdverpleegkundige 4-19
Werk: ma, di, do
T: 06-13013716
gnap@ggd.amsterdam.nl

Yvette Saan

Yvette Saan
Jeugdverpleegkundige 4-12
Werk : ma, di, do, vrij
T: 06-30346757
ysaan@ggd.amsterdam.nl

Marissa Schlick

Marissa Schlick
Jeugdverpleegkundige 4-19
Werkdagen: ma - di - do
T: 06-23675659
mschlick@ggd.amsterdam.nl

Herwi Schönthaler

Herwi Schönthaler
Jeugdverpleegkundige 4-19
W : ma - woe – do
T: 06-30321565
hschonthaler@ggd.amsterdam.nl

Contact

Vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op

Assistenten

Sophie Brondgeest
Sophie Brondgeest
Doktersassistent 4-19
sbrondgeest@ggd.amsterdam.nl

Mathilde Buijs

Mathilde Buijs
Doktersassistent 4-19
Werkdagen: di - do – vrij
mbuijs@ggd.amsterdam.nl

Liesbeth Klarenbeek
Liesbeth Klarenbeek
Doktersassistent 4-19
Werkdagen: ma - di – do 
T: 06-13164379
eklarenbeek@ggd.amsterdam.nl

Annemarie Leenders

Annemarie Leenders
Doktersassistente 4-19
W : ma, di, do
aleenders@ggd.amsterdam.nl