Consultatiebureau Kamillelaan Amstelveen

Lijst

Contactgegevens

Gezondheidscentrum Duizendblad
Kamillelaan 1 K (2e etage)
1187 ER Amstelveen
jgzamstelveenkamillelaan@ggd.amsterdam.nl

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 5964.

Heeft u een inhoudelijke vraag: chat met een jeugdverpleegkundige elke werkdag van 8.30 tot 17.00 en op donderdag tot 20.30 uur of bel (020) 555 5964 dan wordt u binnen 24 uur teruggebeld.

Kaart

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Medewerkers

Petra van Hulssen
CB assistente
pvhulssen@ggd.amsterdam.nl

Natasja van Kessel
CB assistente
nvkessel@ggd.amsterdam.nl

Petra Bartels
Jeugdverpleegkundige
T : 06-20202031
pebartels@ggd.amsterdam.nl

Barbara Los
Jeugdverpleegkundige
T : 06-23532976
blos@ggd.amsterdam.nl
W : ma t/m wo

Chrissy Willems
Jeugdverpleegkundige
T : 06-30331319
chwillems@ggd.amsterdam.nl
W : di t/m vr

Paulien Beijer
Jeugdarts
T : 06-22271540
pbeijer@ggd.amsterdam.nl
W: di, woe en vr

Johanna Gorter
Jeugdarts
T : 06-57888465
jgorter@ggd.amsterdam.nl

Saskia Hupkes
Jeugdarts 
T : 06-20198621
shupkes@ggd.amsterdam.nl 
W: ma- en wo ochtend

Isabelle Otten
Jeugdarts
T : 06-23240004
iotten@ggd.amsterdam.nl
W: wisselend

Helen de Ruiter
Jeugdarts
T : 06-23523988
hdruiter@ggd.amsterdam.nl
W : ma, di, do en vr