Consultatiebureau Zonnestein Amstelveen

Lijst

Contactgegevens

Van Heuven Goedhartlaan 933
1181 LD Amstelveen
JGZAmstelveenZonnestein@ggd.amsterdam.nl

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 5964.

Heeft u een inhoudelijke vraag: chat met een jeugdverpleegkundige elke werkdag van 8.30 tot 17.00 en op donderdag tot 20.30 uur of bel (020) 555 5964 dan wordt u binnen 24 uur teruggebeld.

Kaart

Team

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Medewerkers

Pauline van Schaik
CB assistente
pvschaik@ggd.amsterdam.nl

Tineke Kroom
CB assistente
tkroom@ggd.amsterdam.nl

Margreet Inen
Jeugdverpleegkundige
T : 06-53597423
minen@ggd.amsterdam.nl
W : di, do, vr

Therese van Kemenade
Jeugdverpleegkundige
T : 06-57886149
tkemenade@ggd.amsterdam.nl
W : ma, di, do

Andrea van der Kieft
Jeugdverpleegkundige
T : 06-10669559
avdkieft@ggd.amsterdam.nl
W : ma t/m woe

Mickey Abbink
Jeugdarts
T : 06-28748609
mabbink@ggd.amsterdam.nl
W : woe-do

Marenne Budde
Jeugdarts
T : 06-12568766
mbudde@ggd.amsterdam.nl
W : ma, di, vr