Consultatiebureau De Brede Hoed Diemen

Contactgegevens

De Brede Hoed
D.J. den Hartoglaan 8
1111 ZC Diemen
JGZDeBredeHoed@ggd.amsterdam.nl

Voor het maken van een afspraak, ook voor het opvoedspreekuur, zijn de JGZ vestigingen in Amstelland van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar via het centrale nummer (020) 555 59 64.

Heeft u een inhoudelijke vraag: chat met een jeugdverpleegkundige elke werkdag van 8.30 tot 17.00 en op donderdag tot 20.30 uur of bel (020) 555 5964 dan wordt u binnen 24 uur teruggebeld.

Kaart

Lijst

De Jeugdgezondheidszorg draagt zorg voor kinderen tussen de 0 en 23 jaar (en hun ouders). Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt deze zorg geleverd via het consultatiebureau.

Op het consultatiebureau werken artsen en verpleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor nul- tot vierjarigen. U kunt bij ons terecht met al uw vragen over gezond opgroeien en opvoeden. Samen met u, volgen wij uw kind in zijn of haar groei en ontwikkeling. Daarnaast doen wij onderzoek en geven inentingen en voorlichting en advies.

Heeft u een opmerking of een vraag? Neem contact met ons op of maak gebruik van het chatspreekuur met de jeugdverpleegkundige.

Medewerkers

Manon Klijn
CB assistente
mklijn@ggd.amsterdam.nl

Kim de Rooij
CB assistente
kdrooij@ggd.amsterdam.nl

Mieke Schreuder
CB assistente
mschreuder@ggd.amsterdam.nl

Yvette Saan
Jeugdverpleegkundige
opvoedondersteuning
T : 06-30346757
ysaan@ggd.amsterdam.nl
W : ma, di, (woe), do

Jessica Korzelius
Jeugdverpleegkundige
T : 06-4827 5466
jkorzelius@ggd.amsterdam.nl

W : di t/m do

Dianne te Rietmole
Jeugdverpleegkundige
dtrietmole@ggd.amsterdam.nl
W : ma, do, vr

Inge Zeijlemaker
Jeugdverpleegkundige
T : 06-20182757
izeijlemaker@ggd.amsterdam.nl
W : ma, di, do, vr

Linda Bexkens
Jeugdarts
T : 06-12405737
lbexkens@ggd.amsterdam.nl
W : ma en vr

Eleonora de Nennie
Jeugdarts
T : 06-51474015
ednennie@ggd.amsterdam.nl
W : ma t/m do

Wina Tjoa
Jeugdarts
T : 06-83638985
wtjoa@ggd.amsterdam.nl
W : ma t/m do