Terugkommiddag Aandachtsvelders hygiëne en infectiepreventie
Aandachtsvelder, en toen?
Je hebt enige tijd geleden de cursus Aandachtsvelder hygiëne en infectiepreventie gevolgd en bent daarna enthousiast aan je rol begonnen. Hoe gaat dit bij jou? Wat heb je zoal gedaan als aandachtsvelder? Wat zijn jouw successen en wat ging minder goed? Welke vragen heb jij nog? Is jouw kennis nog up-to-date? Wil je ervaringen uitwisselen met collega-aandachtsvelders, je vragen stellen aan deskundige docenten of ben je gewoon toe aan je kennis opfrissen? Dan is de terugkommiddag voor geschoolde aandachtsvelders iets voor jou!
Wat?
Tijdens de terugkommiddag voor aandachtsvelders zullen we je kennis opfrissen. We behandelen in het kort nogmaals de onderwerpen micro-organismen, infectieziekten en verspreidingsroutes. Ook hygiënisch werken en het voorkomen van kruisbesmetting komen aan bod. En natuurlijk brengen we je op de hoogte van de nieuwste inzichten. Daarna besteden we aandacht aan jouw ervaringen als aandachtsvelder. Welke successen heb je behaald en vooral ook: welke belemmeringen heb je ervaren? Door deze ervaringen te delen met andere aandachtsvelders kun je veel leren en inspiratie opdoen.
Voor wie?
Medewerkers die de cursus Aandachtsvelder hygiëne en infectiepreventie succesvol hebben afgerond.
Data en tijden 2023
- woensdag 19 april, 13.00-16.00 uur
Locatie
- GGD Amsterdam
- Nieuwe Achtergracht 100
- op de 7e etage in de Queridozaal
Praktische informatie
- De terugkommiddag bestaat uit 1 dagdeel van 3 uur en wordt begeleid door ervaren docenten.
- Vooraf vragen we jouw input.
- Inschrijven kan via het inschrijfformulier op de website.
- Deelname aan de terugkommiddag is gratis.
Voorwaarden voor deelname
- Je hebt de cursus Aandachtsvelder hygiëne en infectiepreventie succesvol afgerond.
- Als je bent aangemeld, verwachten we ook dat je aanwezig bent. Bij verhindering graag op tijd afmelden om ruimte te maken voor een ander.
- Het aantal deelnemers is minimaal 10 personen. Wie als eerste inschrijft, kan als eerste meedoen.
- Als er niet genoeg aanmeldingen zijn, kan de terugkommiddag geannuleerd worden. Dit wordt uiterlijk 1 week van tevoren doorgegeven.
- Als de terugkommiddag vol zit, kom je op een wachtlijst. Mocht er een plaats vrijkomen, dan laten we je dit weten en krijg je de kans om alsnog mee te doen.
- Voor vragen en meer informatie: aandachtsvelder@ggd.amsterdam.nl.